Kelly Osbourne "One world"

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Kelly Osbourne "One world"

Post autor: Virtual Tom »

Jak juz psialem w "Czego słuchasz.." nie pomyslałem, że Kelly kiedykolwiek trafi na moja playliste :lol: jednak trafiła - przede wszystkim dzięki świetnym mixom Chrisa Coxa

Singielek jest nieco mylący, ponieważ na albumie mimo wszystko mamy więcej rockowego brzmienie, ale piosenka "One world" bardzo mnie zaskoczyła, chociaż z pewnością nie jest to arcydzieło, które rzuca na kolana 8)

Co sądzicie o tej "przemianie" ? :D

Klip można zobaczyć TUTAJ

Mnie Kelly zawsze będzie kojarzyć się z beznajdziejna "Rodziną Osbourne'ów" na która mialem kilka razy "okazje" trafic, no i ze zmasakrowaną piosenką Madonny "Papa don't preach" :lol:
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Kelly Osbourne "One world"

Post autor: Magda M »

fajnie Tom ze zrobiles tu ten temat.. hehe.. i za raz obejrze klip bo jestem bardzooo ciekawa tego kawałka.. ogolnie to nie lubie kelly... nie ta muzyka.... i jeszcze ten cały reality show ktory czasami lecie na mtv.. nie.. nie przepadam za dziewczyną ale ten kilp mnie bardzoo ciekawi i piosenka tez :)

[ Dodano: 2005-05-14, 11:05 ]
wooowww .... w zyciu by jej nie poznała... woowww ale sie dziewczyna zminila i chyba troche brzmienie zminiła... i lepiej... sciagam piosenke juz ;) i remix tex - bo mysle ze moze byc lepszy .. hehehe no zobaczymy, zobaczymy....
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Kelly Osbourne "One world"

Post autor: Virtual Tom »

Nie powiem lubię takie zaskaujące (pozytywnie lub nie) zmiany :D dla przypomnienia wszystkie remiksy wykonał Chris Cox, którego najbardziej można kojarzyć z megamixem Brytana, który lecial sobie w stacjach muzycznych jakiś czas temu :D

Klip poodba mi się, poniewaz bardzo lubie czerń i biel i jets tajemniczo :D podoba mi się notka na tej stronie

"Love her or hate her, this is a classy show from Kelly. Sumptuous Black and White Orson Welles inspired vid"
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Kelly Osbourne "One world"

Post autor: Magda M »

ja widze tom ze my oboje jestemy addicted to NEW music :D:D:D hehehe :D:D:D uwielbiam sciągac nowe kawałki i remixyyyy... ohh jeeee.... hehehehe
ODPOWIEDZ